Projekta Apraksts

Klients:   SIA “LNK Industries”
Vieta:   Рига, улица Крогус 1
Platība: 7,910.87 м2
Pabiegšanas gads:   2016

2016. gadā mūsu uzņēmums pabeidza iekšdarbus liela zīmola viesnīcā Radisson. Mūsu uzdevums bija izveidot veļasvada sistēmu un liftu, koorporatīvajā stilā.

Izaicinājumi un Risinājumi

Iekšējais liftu izskats viesnīcās Radisson tiek stingri ieturēts savā stilā. Mūsu uzņēmums katrā stāvā noformēja portālus vienotā stilā no nerūsējoša tērrauda un dekoratīvā lamināta. Veļas vadu mēs montējām pēc mūsu izstrādāta projekta. Mēs izmantojam tikai uzticamu un drošu sistēmu no uzņēmuma «A-ES Group». Hiegiēnas materiāli novērš putekļu un baktēriju uzkrāšanos. Visas durvis tika aprīkotas ar automātiku – ja vienas durvis attaisa, tad nobloķējās pārējās durvis. Šis drošības pasākums ir nepieciešams, lai veļas iekraušanas laikā netiktu pie traumām. Visas veļas vada šahtas tika aprīkotas ar dabīgo ventilāciju.Tādā veidā novērš nepatīkamu smaku rašanos.

Kā arī objektā tika mūrētas sienas no blokiem, kuras tika speciālās vietās stiprinātas ar armatūras galiem un nostiprinātas обжимными elementiem.

Viena no galvenajām prasībām Radisson – augstākā kvalitāte un nevainojams katra elementa ārējais izskats, kā arī interējērs kopumā. Pieredzējuši meistari, uzticama aparatūra un pārbaudīti materiāli, ļāva mums pabeigt visus celtniecības un apdares darbus pēc augstākās kvalitātes kritērijiem. Bet pateicoties mūsu komandas profeisonalitātei, mums izdevās iekļauties pasūtītāja stingrajos termiņos.


KLIENTA ATSAUKSME