Projekta Apraksts

Klients:   SIA “SALTEM”
Vieta:   Rīga, Vusbijas prospekts 45
Platība: 2, 167.8 m2
Pabeigšanas gads:   2014

2014. gadā mēs pabeidzām darbu luksusa mājā, kura atrodas Mežaparka rajonā. Mums bija nepieciešams uztaisīt iekšējo telpu apdari un kāpnes.

Pirms darbu uzsākšanas, bija sastādīts precīzs projekts, kurā bija uzskaitītas visas klienta prasības un pārdomātas visas detaļas.

Izaicinājumi un Risinājumi

Kas bija izdarīts:

  • Logu, sienu un grieztu krāsošana. Tika attīrītas apstrādājamās virsmas. Pēc tam veica sienu apmetumu un pulēšanu, lai panāktu ideāli līdzenu virsmu. Pēc tam tiek uzklāts grunts un vairāki krāsas slāņi. Visi izmantotie materiāli ir droši un noturīgi pret izbalēšanu un nobrāzumiem.
  • Sienu hidroizolācija. Tika izmantota apvienotā tehnoloģija, kura apvieno sevī пропиточно-окрасочные sastāvus. Šāds hidroizolacijas veids ļauj sasniegt labākus rezultātus.
  • Ģipskartona konstrukciju montāža. Kāpnes un daļa sienu, vispirms tika pārklātas ar ģipškartonu, bet pēc tam tika uzlikts dekoratīvais apmetums. Visas būves tika taisītas pēc iepriekš izstrādātas shēmas, lai izvairītos no kļūdām, kas var radīties saskarsmē ar citiem interjēra elementiem.
  • Uzstādītas koka grīdlīstes 140 mm augstas. Visas šuves aizlīmētas un aiztaisītas.

Visi darbi tika izpildīti augstā līmenī, pateicoties mūsu komandas lielajai pieredzei remonta un celtniecības jomā.