Projekta Apraksts

Mūsu kompānija veica divu noliktavas un biroju ēku buvdarbus Piedrujas ielā. Kopējā telpu platība sastāda vairāk kā 6000 м 2 . Mūsu uzdevumos ietilpa: ģipškartona konstrukciju montāža, apmetuma uzklāšana, flīzēšana, palodžu montāža, moduļu griestu uzstādīšana un dekoratīvie apdares darbi.

Pēc detalizēta darbu norises projekta izstrādes un saskaņošanas mēs uzsākām ģipškartona konstrukciju montāžu. Priekšlaicīgi marķētās vietās tika piestiprināti metāla profili un pēc tam uzstādītas ģipškartona plāksnes. Pirms apmetuma uzklāšanas, visas šuves tika nolīmētas ar speciālu lentu, kura paredzēta plaisu izveides novēršanai. Pēc tam strādnieki pārklāja virsmu ar špakteli un rūpīgi to noslīpēja. Beidzamais ģipškartona plākšņu apstrādes etaps bija tā krāsošana vairākās kārtās. Saskaņā ar projektu, bloku sienas tika izlīdzinātas ar apmetuma kārtu un nokrāsotas. Grīdas un daļa sienu bija nepieciešams noflīzēt. Darbus veica pieredzējuši meistari, tāpēc visas šuves un saskares sanāca gludas, bez starpībām. Pēc šī darba pabeigšanas strādnieki uzsāka palodžu uzstādīšanu. Montāžas procesa laikā visas šķirbas tikai aizpildītas ar montāžas putām un papildus nosiltinātas. Kā arī palodzes un to stiprinājumi tika papildus nostiprināti.

Visās telpās tika instalēti moduļa un ģipškartona griesti. Kā arī kāpņu telpās mēs uzstādījām pastiprinātu metāla karkasu, uz kura tika fiksēti griestu ugunsdrošības moduļi. Šāda veida griesti lieliski satur augsto temperatūru vairāku stundu garumā, neizdalot kaitīgās vielas.

Pēc visu elementu un konstrukciju uzstādīšanas tikai veikti apdares darbi. Visas neapstrādātās virsmas izlīdzināja ar speciāliem maisījumiem, lai novērstu vismazākos defektus un tad tos nogruntēja un uzklāja galējo pārklājumu.

 

KLIENTA ATSAUKSME