Projekta Apraksts

Klients: SIA «Lat Eco House» и SIA «Artmere īpašumi»
Vieta: Jurmala, Kapu 131
Platība: 1245 m2

Mūsu kompānija piedalījās četrus stāvus augstas elites dzīvojamās ēkas ar pagrabu būvniecībā. Projekts sevī ietvēra fasādes izveidi, interjera būvniecības un apdares darbus, balsta sienas labiekārtošanai, kāpnes. Nestandarta veida projekts, papildināts ar komplicētiem, dekoratīviem Jūgendstila elementiem.
Pasūtītājs izvirzīja obligātu prasību pēc visaugstākās kvalitātes darba izpildes un “Premium” klases materiālu izmantošanas.

Izaicinājumi un risinājumi:

Lai tiktu galā ar liela mēroga un sarežģīto uzdevumu, tika atlasīti labākie speciālisti ar augstu kvalifikāciju un ilggadēju pieredzi. Elites līmeņa ēkas projekts iekļāva gan iekšdarbu gan āra darbu realizēšanu. Ēkas ārpusē, iespējami īsākos termiņos tika uzceltas sarežģītu un nestandarta formu betona konstrukcijas. Strādnieki veica fasādes gala apstrādi izmantojot dekoratīvu apmetumu.

Iekštelpās tika veikti kāpņu un balsta sienu ierīkošanas darbi, jumtu logu uzstādīšana. Tostarp arhitektūras elementi un balsta konstrukcijas, masīvas Jūgendstila betona kāpnes un citas, izlocītas betona konstrukcijas. Kā arī uzbūvēta kamīna šahta, ielietas grīdas, uzstādītas dekoratīvas palodzes un montētas dekoratīvās piekaramas konstrukcijas.

Pateicoties mūsu komandas saliedētībai, augstākās kvalitātes celtniecības un apdares materiālu, kā arī modernās celtniecības metožu izmantošanai, visi darbi tika paveikti laicīgi un pieņemti ar pasūtītāja ziņu.