Projekta Apraksts

Klients:   SIA “BŪVE PLUS”
Vieta:   Rīga, Rembates iela 8, 10
Objekta Lielums: Desmit stāvi un pagrabstāvs

2015. gadā mūsu uzņēmums pabeidza pirmo darbu dzīvojamajā rajonā Purciemā. Mūsu uzdevums bija iekšējie apdares darbi, dzivojamajās un kopīgajās telpās 10 stāvu mājā.

Izaicinājumi un Risinājumi

Kas bija izdarīts:

  • Ģipškartona konstrukciju uzstādīšana. Mūsu komanda ieguldīja lielu darbu pie daudzlīmeņu griestu izveides, starpsienām, dažādām nišām un sarežģītām izliektajām virsmām.
  • Kosmētiskā apdare un krāsošana. Visas telpās tika izlīdzinātas sienas un grīdas, beigās tika veikta augstas kvalitātes apdare un virsmu krāsojums. Visi darbi tika veikti saskaņā ar sagatavoto dizainu-projektu un saskaņoti ar pasūtītāju.
  • Hidroizolācija. Mūsu komanda uzstādīja hidroizolāciju pagrabstāvā, vannasistabas grīdās un sienās, lai pasargātu telpas no mitruma ietekmes. Turklāt tika apstrādāta visas ģipškartona un koka virsmas, lai novērstu pelējumu un mikroorganismu veidošanos.
  • Flīžu ieklāšana. Darbā mēs izmantojām dažāda izmēra flīzes, tajā skaitā arī mozaīkas. Darbs tika veikts ar dažāda veida sienas un grīdas flīzēm (atkarībā no projekta konkrētās telpas). Mūsu meistariem ir liela pieredze flīžu likšanā, tieši tāpēc visi darbi tika paveikti kvalitatīvi un garantējam, ka flīzes kalpos daudzus gadus.

 

KLIENTA ATSAUKSME