Projekta Apraksts

Klients:   SIA “Alfa Construction”
Vieta:   Rīga, Sporta iela 1.
Objekta izmērs: 14 stāvi plus tehniskais stāvs.
Pabeigšanas gads:   Procesā…

Šobrīd mūsu uzņēmums remontē administratīvo ēku 14 stāvos. Mums ir uzstādīti ļoti daudz uzdevumu un vieni no tiem ir ugunsdrošības ierīces konstrukcija, ģipškartona konstrukciju montāža un apdares darbi.

Izaicinājumi un Risinājumi

No būvniecības un inženierijas skata punkta ēka ir ļoti sarežģīta, bet pateicoties augstai profesionalitātei un lielai darba pieredzei, mūsu komanda viegli tiek galā ar uzstādītajiem uzdevumiem.

Īpaša uzmanība tika pievērsta iespejamās uguns izplatības novēršanai ēkā. Lai to izdarītu, tika ievestas un uzstādītas efektīvas ugunsdrošības konstrukcijas. Tās ietver sevī speciālus logus, durvis un starpsienas uz kādu laiku aizturot uguns iekļūšanu caur tiem.

Daudzlīmeņu griestu montāža un sarežgītu formu ģipškartona strapsienas tika izplidītas pēc iepriekš stastādītas, un saskaņotas skices. Visi karkasa elementi tika uzstādīti stingri pēc rasējuma un stiprināti logu un durvju ailās. Ģipškartona plākšņu savienojumi tika uzlikti taisni un nostirpināti ar speciālu lentu.

Pēdējais darba posms – dekoratīvā apdare. Uz iepriekš iztaisnotām un aizšpaktelētam sienām tika uzklātas tapetes un лакокрасочное parklājums. Uz grīdām ieklāts lmināts. Dažās telpās tika izmantotas pašizlīdzinošās grīdas.