ZEMES DARBI

Zemes darbi ir pamats visai nakotnēs būvniecībai.

Uņēmuma grupas «A-ES Group» rīcībā ir autoparks ar buvniecības tehniku, augstikvalificēti darbinieki un visas nepieciešamās atļaujas, kas ļauj sniegt pakalpojumus ātri un kvalitatīvi.

Pakalpojumu saraksts:

  • Tranšeju rakšana komunikācijām, grunts izrakšana dažādām vajadzībām, vertikāla teritorijas plānošana;
  • rakšana un dīķu padziļināšana, baseini u.c.;
  • būvgružu izvešana, grunts vietas uzkopšana;
  • smilšu – grants un zemes spilventiņu ieklāšana;
  • zemes aizbēršana un blīvēšana;
  • atūdeņošana.

Viens no visvairāk pieprasītākajiem zemes darbiem ir būvbedres rakšana zem pamatnes un tranšeju rakšana dažādām komunikācijām.

Būvbedre

Pirmkārt, mēs veicam apkārtnes ģeodēzisko izlūkošanu ar mērķi izanalizēt augsnes īpašības. Ir svarīgi zināt gruntsūdeņu līmeni, lai laicīgi pieņemtu hidroizolācijas un atūdeņošanas mērus, gadījumā, ja ir tuvs sagulums. Nākamais solis ir būvbedres iezīmēšana, aprēķinot tās izmērus. Tikpat svarīgi ir laicīgi izvest iegūto grunti. Mēs zinam, ka izraktās būvbedres kvalitāte ir atkarīga no pamata izturības un drošības, tieši tāpēc pie mums strādā tikai augsti kvalificēti specialisti ar lielu darba pieredzi.

Tranšejas

Tranšejas tiek raktas lai ievilktu dažādas komunikācijas: ūdensvadu, elektrotīklus u.c.
Uzņēmuma grupai “A-ES Group” pieder mūsdienīgas un efektīvas mašīnas un instrumenti, spejīgi ātri un kvalitatīvi apstrādāt grunti jebkurā iecirknī. Tomēr, ne vienmēr ir iespējams izmantot celtniecības tehniku. Kā piemēram, grūti aizsniedzamās vietās vai tuvumā esošajām komunikacijām nepieciešams izmantot roku darbu.
Mēs sniedzam visa veida zemes darbu pakalpojumus, izmantojot roku darbu un celtniecības tehniku.