INŽENIERTĪKLI

Mūsdienīgas mājas – tās nav tkai sienas un jumts, bet arī dažādas komunikācijas, kas nodrošina drošu un komfortablu dzīvošanu.
Mūsdienās neiespējami iedomāties dzīvi ne tikai bez elektrības vai ūdensapgādes, bet arī bez interneta, apkures un gāzes vada.

Uzņēmumu grupa “A-ES Group” veic projektēšanu, montāžu un dažādu inženiertīklu uzturēšanu: ūdens apgādes, kanalizācijas, elektrības piegādi, gāzes, atkritumu izejas, apkures, ventilācijas, veļas izejas. Simtiem organizācijas un privātpersonas jau ir izmantojuši mūsu pakalpojumus.

Kāpēc izvēlās tieši mūs? Priekšrocības “A-ES Group”:

  • Augsta darba kvalitāte. Plaša darba pieredze un augsta kvalifikācija ļauj mums radīt nevainojamus tīklus vissarežģītākajos apstākļos;
  • Profesionāli specialisti. Mūsu komandā ir tikai labākie specialisti, parbaudīti darbā gadu gaitā;
  • Stingri ievērojot visus nepieciešamos standartus un normas;
  • Zemas cenas, elastīga atlaižu sistēma. Rūpīgi izpētot mūsdienu būvniecības tirgu, mēs ar pārliecību varam teikt, ka nav izdevīgāka piedāvajuma, cenas/kvalitātes, kā pie mums. Turklāt priekš pastāvīgiem klientiem mēs piedāvājam atlaides visu veidu darbiem;
  • Termiņi un punktualitāte. Darba pabeigšanas datums līgumā tiek garantēts nemainīgs;
  • Kvalitatīvi materiāli un profesionālas iekārtas.

Turklāt mūsu speciālisti veic esošo sistēmu rekonstrukciju un remontu.
Mēs garantējam mūsu uzstādītajiem inženiertīkliem nevainojamu funkcionēšanu vairāk kā 2 gadu garumā.

Mums ir plaša pieredze būvniecībā un remontdarbos, tieši tāpēc nebaidamies grūtības un sarežģītus objektus. “A-ES Group” speciālisti izmanto pašas jaunākās komunikāciju tehnoloģijas. Šī iemesla dēļ, vēršoties pie mums jūs dabūsiet gatavus inženiertīklus.