MONTĀŽAS DARBI

Uzņemuma grupas «A-ES Group» – montāžas darbi jebkuras sarežģītības, ātri, nedārgi, bet pats galvenais kvalitatīvi un droši!

Mūsdienās dzīves ritms nemitīgi pieaug. Pateicoties gatavo komplektu razošanai, samazinās laiks un darbietilpība. Tiešī tāpēc saliekamo produktu ražotāju tīkls, padara montāžas konstrukciju vienu no vadošajiem tehnoloģisko procesu būvniecībā. Process ietver sevī loģistiku, darbu sagatavošanu un pašu montāžu.

Loģistikas etapā notiek saliekamo produktu iekraušana ražotāju fabrikā, parvēšana uz objektu, izkraušana un izvietošana būvlaukumā. Tad mazās konstrukcijas tiek uzaudzētas, parveidojot tās daudz lielākās detaļās, kā ari tiek aprikotas ar takalāžas ierīcēm un detaļām, priekš precīzas uzstādīšanas. Uzstādīšana nosledzas ar pacelšanu, transportešanu pa laukumu, uzstādīšanu uz vietas un piestiprinašanu. Bieži vien šie darbi tiek veikti ar metināšanu, cementēšanu un savienojumu hermetizaciju, antikorozijas apstrādi, zemējumu.

Uzņēmuma grupa «A-ES Group» izpilda visus montāžas darbus un ir pilnībā aprīkota ar mūsdienīgu tehnisko bāzi. Mēs uzstādam reklāmas konstrukcijas (statīvus, bannerus, ziņojuma dēļus), jumtus, dažādus žogus, jebkuras konstrukcijas no metāla, koka, vai betona un daudz ko citu. Visus darbus vada pieredzējuši specialisti, kuri ir pilnība aprīkoti ar efektīvam tehnoloģijām. Mēs izpildam pašus sarežģitākos projektus. Un esam pārliecināti montāžas darba kvalitātātē, tieši tāpēc garantējam Jums nevainojamu funkcionēšanu uzstādītajām konstrukcijām. Mēs strādājam saskaņā ar visām attiecīgajām normām un standartiem.