APDARES DARBI

Uzņēmums «A-ES Group» piedāvā pilna spektra remonta un apdares darbus. Mēs, cik ātri vien iespējams, realizēsim dzīvojamās un nedzīvojamās telpas, tehniski un estētiski labā stāvoklī. Mūsu speciālistiem ir moderni instrumenti un remonta metodes.

Būvniecībai vai remontam – dzīvokļu, māju, biroju vai jebkuru citu ēku apdarei jāpievērš īpaša uzmanība jau pašā projekta sākumā. Nokļūstot jaunā telpā, pirmais ko cilvēki ievēro tā, ir apdare, tāpēc iesakām apdari uzticēt profesionāļiem ar pieredzi konkrētu apdares darbu veikšanā.

Vairāku gadu garumā mūsu pakalpojumus izmanto, ievērojams klientu – privātpersonu un uzņēmumu skaits. Mēs izceļamies ar:

  • Mums ir plaša pieredze dažādās apdares jomās. Mēs vienmēr esam gatavi jebkurai situācijai un sarežģītiem gadījumiem, tāpēc ļaujiet mums droši un kvalitatīvi realizēt absolūti jebkuru telpu;
  • Mūsu pakalpojumiem  ir izmaksu un kvalitātes labvēlīgs līdzsvars. Esiet pārliecināti, ka līgumā cena, nemainīsies darba laikā, un kvalitāte būs pirmajā vietā!
  • Īsi termiņi. Mūsu speciālisti nevilcinoties veic visu kvalitatīvi un precīzi noteiktā laika periodā!
  • Nepieciešamo būvmateriālu iegāde un piegāde. Lai ieekonomētu Jūsu laiku, mēs atradīsim, piedāvāsim un ieteiksim visizdevīgākos, drošākos un uzticamākos celtniecības materiālus!
  • Caurspīdīgs darbs un detalizēta ziņošana. Mēs esam pilnībā atvērti saviem klientiem un regulāri informējam par darbu gaitu!
  • Garantija uz visiem darbiem. Mēs esam pārliecināti, mūsu speciālisti darbus veiks ar visaugstāko atbildības sajūtu, garantējam  kvalitatīvu darbu daudzu gadu garumā!

Sazināties ar uzņēmumu «A-ES Group» un mēs īstenosim Jūsu vīziju ideālā stāvoklī!