"A-ES GROUP"

Mēs zinām, ka pat vērienīgākie projekti ir iespējami, ja pie viņiem strādā profesionāļu komanda, kas mīl savu darbu. Uzņēmuma «A-ES Group» misija ir sniegt klientiem visefektīvākos, uzticamākos, drošākos un optimālākos risinājumus.

Pie mums strādā profesionāli būvinženieri ar pieredzi vismaz desmit gadus. Mēs zinām, tieši kādā veidā Jūsu projekts būs vispiemērotākais konkrētajā situācijā. Tajā pašā laikā, mēs vienmēr esam atvērti konstruktīvam dialogam un esam gandarīti, palīdzēt attīstīt pareizo risinājumu, lai tas atbilstu visām Jūsu prasībām.

Vairāk nekā 8 gadu pieredze tirgū «A-ES Group» ir ieguvusi reputāciju kā viens no vadošajiem būvniecības uzņēmumiem Latvijā. Mūsu klienti ir lielākie ģenerāluzņēmēji Baltijā. Taču mēs esam atvērti sadarbībai arī privātpersonām.

Mēs strādājam ar būvmateriālu ražotājiem tieši, bez starpniekiem, kā arī lepojamies ar savu montāžas cehu un autoparku, kas dod iespēju klientiem piedāvāt pilna spektra pakalpojumus. Šie faktori ļauj samazināt ražošanas izmaksas un piedāvāt mūsu klientiem viskonkurētspējīgāko cenu tirgū, saglabājot visaugstāko kvalitāti.

Mēs piedāvājam pilnu pakalpojumu klāstu, sākot no projektēšanas līdz garantētam objektam. Pēc līguma parakstīšanas ar mums, jūs varat būt pārliecināti, ka darbs tiks veikts augstākajā līmenī, un tieši laikā.

Pastāstiet mums par savu projektu, un ļauj mums realizēt to dzīvē!

MŪSU KOMANDA

Vyacheslav Miroshnikov

Board Member

Email: vjaceslavs.mirosnikovs@a-es.lv
Phone: +371 27009789

Denis Grand

Project Manager

Email: denis.grands@a-es.lv
Phone: +371 28383972
Skype: d.grands

Alexander Seebold

Supply Manager
“Hanse Grand” Partner
Email: alexander.seebold@a-es.lv
Phone: +371 29169892
Skype: Alexander Seebold A-ES GROUP

Marina Seebold

Marina Seebold

Supply Manager’s Assistant

Email: marina.seebold@a-es.lv
Phone: +371 28491955
Skype: Marina Seebold A-ES GROUP

Maira Muizniece

Senior Logistics Manager

Email: maira.muizniece@a-es.lv
Phone: +371 28298404
Skype: Maira Muizniece A-ES GROUP

CERTIFICATES